Sada na čištění kabelek LM Professiona

Čistiaca sada značky LM Home je určená pre kabelky vyrobené z hladkej kože

22,00 €

✔ Expedujeme následující pracovní den

✔ Při nákupu nad 3 000 Kč - doprava zdarma

Jednoduchý proces vrácení či výměny

Popis
Čistící sada je určená pro kabelky vyrobené z hladké kůže a nejen je vyčistí, ale i vyživí. Přidá Vašim výrobkům původní lesk a vzhled. Sada se skládá ze speciálních, vysoce kvalitních produktů, vyvinutých profesionály z Itálie

Sada obsahuje:

 • čistící a výživný krém 150 ml. (Obnovuje původní vzhled kabelky. Hydratuje a dodává jemnost kůže.)
 • balzám na kůži 150 ml. (Čistí do hloubky. Omlazuje kůži a zvýrazňuje její původní barvu. Zachovává prodyšnost kůže a je vhodný pro všechny barvy kůže.
 • molitanová houba
 • hadřík na leštění

  Použití:

 • aplikujte čistící a výživný krém na molitanovou houbu
 • krouživým pohybem odstraňte nečistoty z kabelky
 • použijte hadřík na očištění zbytku krému a nečistot
 • aplikujte balzám na kůží
 • vyleštěte kabelku hadříkem a vyčkejte, až produkty uschnou
 • Doprava
  ZEMĚTERMÍNY DORUČENÍ
  ČESKÁ REPUBLIKA1-2 pracovních dnů
  SLOVENSKO1-2 pracovních dnů
  Všechna Evropa2-5 pracovních dnů; Express 1-2 pracovních dnů
  Ostatní svět2-5 pracovních dnů
  O nás

  Veríme v krásu detailov, kvalitnú kožu, nadčasový dizajn a precízne spracovanie. Spojením týchto prvkov vytvárame nielen produkty, ale aj pocity, ktoré si budete roky hýčkať.

  Loro Oro je česká značka zameraná na výrobu kožených kabeliek a doplnkov. Vznikla v roku 2017 a za ňou stojí kreatívne duo Pavel Vojtík a Alina Janovskaja. Pavel pracuje s kožou od roku 2009 a vďaka jeho veľkým skúsenostiam môžu byť produkty Loro Oro na tak vysokej úrovni. Alina objavila svoju vášeň pre dizajn až po štúdiách diplomacie a medzinárodných vzťahov. Pracovala ako interiérová dizajnérka, no stihla ešte študovať módní dizajn a marketing v Miláne. Pavla a Alinu spája láska k nadčasovým strihom, kvalitnej koži a precíznej remeselnej výrobe – presne tieto hodnoty sa odrážajú v ich práci a v každom kúsku Loro Oro.


  Funkčnosť

  Veríme v krásu detailov, kvalitnú kožu, nadčasový dizajn a precízne spracovanie.

  Umenie remesla

  Kľúčovým prvkom, ktorý odlišuje naše produkty od ostatných, bol vždy dôraz na remeselnú výrobu a jej kvalitu.

  Zrušenie sezónnosti

  Splývame s prírodou a všetkými jejími prvkami. náš rešpekt k prírode je zhmotnený všestrannými výrobkami, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

  Naše filozofie

  Príprava každého produktu znamená zabezpečenie certifikátov kvality, podporu etického výrobného procesu a lokálneho podnikania. Nechceme sa unášať vlnou krátkodobých trendov, sústreďujeme sa na nadčasovosť a budovanie dlhodobých vzťahov. S našimi dodávateľmi aj zákazníkmi. A veríme, že tieto hodnoty by mali byť normou.

  Zákazníci ďalej kupujú

  PERSONALIZÁCIA

  Personalizácia je skvelý spôsob, ako doplnku klasiky dodávať jedinečnosť a osobný dotyk. V Loro Oro sa sústredíme na túto exkluzívnu službu a ponúkame gravírovanie rôznych symbolov.

  Zlatý dotyk dodáva vašemu daru nielen na kráse, ale aj na význame! Pomôžeme vám vytvoriť dokonalý kúsok, s ktorým budete vďaka personalizácii navždy spojení.