Olivia olive

olivová zlatá hladká koža

125,00 €
Personalizovať

✔ Expedujeme následující pracovní den

✔ Při nákupu nad 3 000 Kč - doprava zdarma

Jednoduchý proces vrácení či výměny

Popis

Kabelka Olivia je nositelná na několik způsobů a nabízí tak více možností stylingu. Díky odnímatelnému úzkému popruhu a rukojeti, který je součástí balení, ji lze nosit na rameni i jako crossbody kabelku.

  • Materiál: pravá italská telecí kůže
  • Velikost výrobku: 23*13*8 cm
  • Kapsy: 1x praktická kapsička na zip, 1x kapsa na druhé straně bez zipu
  • Odnímatelná rukojeť: rozpětí 31- 34 cm
  • Odnímatelný popruh: 93 cm

Každá kabelka může být doplněna o personalizaci dle přání zákaznice. Monogram razíme na štítek, který je součastí kabelky.

Naší specialitou je možnost personalizace veškerých Loro Oro výrobků. Nabízíme ražbu monogramů v několika podobách (například LK, L.K, L.K.), ražbu čísel nebo znamení zvěrokruhu. Ražbu je možné provést ve dvou velikostech - 10 mm a 8 mm, na menší výrobky a popruhy doporučujeme písmo menšího formátu. Nabízíme také několik barev ražby, jedná se o zlatou, stříbrnou, rose gold, červenou, fialovou a modrou. Cena za jeden znak je 99 korun, maximální počet znaků je 4. Personalizaci vám vyrazíme do 2 až 5 dnů, pokud potřebujete expresní dodání, uveďte tuto informaci do poznámek k objednávce.

Ostatní informace
FarbyŽltá, Zelená
Farba PantoneOlive
Druh kožehladká koža
Vylúčiť z feeduNo
Doprava
ZEMĚTERMÍNY DORUČENÍ
ČESKÁ REPUBLIKA1-2 pracovních dnů
SLOVENSKO1-2 pracovních dnů
Všechna Evropa2-5 pracovních dnů; Express 1-2 pracovních dnů
Ostatní svět2-5 pracovních dnů
O nás

Veríme v krásu detailov, kvalitnú kožu, nadčasový dizajn a precízne spracovanie. Spojením týchto prvkov vytvárame nielen produkty, ale aj pocity, ktoré si budete roky hýčkať.

Loro Oro je česká značka zameraná na výrobu kožených kabeliek a doplnkov. Vznikla v roku 2017 a za ňou stojí kreatívne duo Pavel Vojtík a Alina Janovskaja. Pavel pracuje s kožou od roku 2009 a vďaka jeho veľkým skúsenostiam môžu byť produkty Loro Oro na tak vysokej úrovni. Alina objavila svoju vášeň pre dizajn až po štúdiách diplomacie a medzinárodných vzťahov. Pracovala ako interiérová dizajnérka, no stihla ešte študovať módní dizajn a marketing v Miláne. Pavla a Alinu spája láska k nadčasovým strihom, kvalitnej koži a precíznej remeselnej výrobe – presne tieto hodnoty sa odrážajú v ich práci a v každom kúsku Loro Oro.


Funkčnosť

Veríme v krásu detailov, kvalitnú kožu, nadčasový dizajn a precízne spracovanie.

Umenie remesla

Kľúčovým prvkom, ktorý odlišuje naše produkty od ostatných, bol vždy dôraz na remeselnú výrobu a jej kvalitu.

Zrušenie sezónnosti

Splývame s prírodou a všetkými jejími prvkami. náš rešpekt k prírode je zhmotnený všestrannými výrobkami, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

Naše filozofie

Príprava každého produktu znamená zabezpečenie certifikátov kvality, podporu etického výrobného procesu a lokálneho podnikania. Nechceme sa unášať vlnou krátkodobých trendov, sústreďujeme sa na nadčasovosť a budovanie dlhodobých vzťahov. S našimi dodávateľmi aj zákazníkmi. A veríme, že tieto hodnoty by mali byť normou.

Zákazníci ďalej kupujú

PERSONALIZÁCIA

Personalizácia je skvelý spôsob, ako doplnku klasiky dodávať jedinečnosť a osobný dotyk. V Loro Oro sa sústredíme na túto exkluzívnu službu a ponúkame gravírovanie rôznych symbolov.

Zlatý dotyk dodáva vašemu daru nielen na kráse, ale aj na význame! Pomôžeme vám vytvoriť dokonalý kúsok, s ktorým budete vďaka personalizácii navždy spojení.