Moon saddle bag nero croco

čierna krokodílová koža

103,20 € 129,00 € Ušetríte 20 %
Personalizovať

✔ Expedujeme následující pracovní den

✔ Při nákupu nad 3 000 Kč - doprava zdarma

Jednoduchý proces vrácení či výměny

Popis

Bestseller Moon Saddle máme i v minimalističtější verzi bez zlaté zavírací spony. Kabelka je doplněna o široký odnímatelný popruh, díky kterému se vám nabízí několik možností stylingu. Zlaté logo Loro Oro je vyraženo na přední straně kabelky. Vnitřek ze semiše je doplněn malou kapsičkou na zadní straně kabelky, která je vhodná například pro klíče nebo jiné drobnosti. Moon Saddle je v rámci jarního dropu nově dostupná i v lesklé kůži s croco vzorem.

  • Materiál: Saddle bag croco je vyrobena z telecí kůže Balo s croco vzorem
  • Velikost výrobku: 25*15*4 cm
  • Kapsy: 1x kapsa
  • Odnímatelný popruh: 1x 92 cm.
  • Detail: kovové doplňky zlaté barvy

PERSONALIZACE

Součástí kabelky je popruh, na kterém může být majitelce vytlačen monogram.

Nabízíme ražbu monogramů v několika podobách (například LK, L.K, L.K.), ražbu čísel nebo znamení zvěrokruhu. Ražbu je možné provést ve dvou velikostech - 10 mm a 8 mm, na menší výrobky a popruhy doporučujeme písmo menšího formátu. Nabízíme také několik barev ražby, jedná se o zlatou, stříbrnou, rose gold a modrou.

  • Maximální počet znaků je 4.
  • Personalizaci vám vyrazíme do 2 až 5 dnů, pokud potřebujete expresní dodání, uveďte tuto informaci do poznámek k objednávce.
Ostatní informace
FarbyČierna
Farba PantoneNero
Druh kožeteľacia koža s krokodílím reliéfom
Vylúčiť z feeduNo
Doprava
ZEMĚTERMÍNY DORUČENÍ
ČESKÁ REPUBLIKA1-2 pracovních dnů
SLOVENSKO1-2 pracovních dnů
Všechna Evropa2-5 pracovních dnů; Express 1-2 pracovních dnů
Ostatní svět2-5 pracovních dnů
O nás

Veríme v krásu detailov, kvalitnú kožu, nadčasový dizajn a precízne spracovanie. Spojením týchto prvkov vytvárame nielen produkty, ale aj pocity, ktoré si budete roky hýčkať.

Loro Oro je česká značka zameraná na výrobu kožených kabeliek a doplnkov. Vznikla v roku 2017 a za ňou stojí kreatívne duo Pavel Vojtík a Alina Janovskaja. Pavel pracuje s kožou od roku 2009 a vďaka jeho veľkým skúsenostiam môžu byť produkty Loro Oro na tak vysokej úrovni. Alina objavila svoju vášeň pre dizajn až po štúdiách diplomacie a medzinárodných vzťahov. Pracovala ako interiérová dizajnérka, no stihla ešte študovať módní dizajn a marketing v Miláne. Pavla a Alinu spája láska k nadčasovým strihom, kvalitnej koži a precíznej remeselnej výrobe – presne tieto hodnoty sa odrážajú v ich práci a v každom kúsku Loro Oro.

AS SEEN ON


Funkčnosť

Veríme v krásu detailov, kvalitnú kožu, nadčasový dizajn a precízne spracovanie.

Umenie remesla

Kľúčovým prvkom, ktorý odlišuje naše produkty od ostatných, bol vždy dôraz na remeselnú výrobu a jej kvalitu.

Zrušenie sezónnosti

Splývame s prírodou a všetkými jejími prvkami. náš rešpekt k prírode je zhmotnený všestrannými výrobkami, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

Naše filozofie

Príprava každého produktu znamená zabezpečenie certifikátov kvality, podporu etického výrobného procesu a lokálneho podnikania. Nechceme sa unášať vlnou krátkodobých trendov, sústreďujeme sa na nadčasovosť a budovanie dlhodobých vzťahov. S našimi dodávateľmi aj zákazníkmi. A veríme, že tieto hodnoty by mali byť normou.

PERSONALIZÁCIA

Personalizácia je skvelý spôsob, ako doplnku klasiky dodávať jedinečnosť a osobný dotyk. V Loro Oro sa sústredíme na túto exkluzívnu službu a ponúkame gravírovanie rôznych symbolov.

Zlatý dotyk dodáva vašemu daru nielen na kráse, ale aj na význame! Pomôžeme vám vytvoriť dokonalý kúsok, s ktorým budete vďaka personalizácii navždy spojení.