Maxi Drops NÁUŠNICE STŘÍBRNÉ

80,00 €

✔ Expedujeme následující pracovní den

✔ Při nákupu nad 3 000 Kč - doprava zdarma

Jednoduchý proces vrácení či výměny

Popis

Vytvořte stylový vzhled se stříbrnými náušnicemi, které jsou perfektní volbou pro každodenní nošení. Jejich minimalistický design umožňuje experimentovat a kombinovat s dalšími náušnicemi, čímž docílíte osobitějšího vzhledu. Díky inovativní ochranné vrstvě z rhodia jsou naše šperky nejenom krásné, ale také nadčasové a odolné. Tato speciální úprava zajišťuje, že náušnice zůstávají lesklé a zachovávají svou půvabnost i přes dlouhodobé nošení.

materiál: stříbro 925/1000

Ostatní informace
Nezobrazovať v feedochNo
Péče o šperky

Každý šperk, nošený s láskou, nesie charakter svojho majiteľa. Pomáha mu vyjadriť jeho osobnosť a zdôrazňuje jeho jedinečnosť. Denné nosenie však môže spôsobiť drobné vady, ako sú škrabanice alebo strata lesku. To však neznamená, že šperk stráca svoju hodnotu. Naopak, tým hovorí svetu, koľko toho s vami prežil.

Neexistuje žiadny zázračný spôsob alebo prostriedok, ktorý by dokázal udržať šperk ako nový navždy. Správna starostlivosť však môže pomôcť mu žiariť aj naďalej. Preto odporúčame nenosiť šperky pri športe, manuálnej práci, pri aplikácii kozmetiky alebo manipulácii s agresívnymi látkami. Všeobecne platí, že šperky by mali byť tým posledným, čo si pred odchodom von obliekate, a tým prvým, čo si po návrate domov súdavate.

Loro Oro ponúka strieborné a pozlátené šperky, starostlivosť o ne sa však príliš nelíši. Pozlátené šperky od Loro Oro majú dostatočne silnú zlatú vrstvu, čo zabezpečuje ich dlhšiu životnosť. To však neznamená, že starostlivosť o ne nie je potrebná.

Základné pravidlá starostlivosti

Pri zachovaní šperkov je najdôležitejšie uchovávať ich v suchu a uzavretom kontajneri, čo ich ochráni pred negatívnym vplyvom vzduchu a prachu. Snažte sa ich uložiť do šperkovnice tak, aby sa nedotýkali navzájom, alebo použite jednotlivé vrecká pre každý šperk. Tým minimalizujete riziko poškrabania šperkov. Na čistenie šperkov používajte len špeciálne čističe dostupné v drogériách a riadte sa pokynmi uvedenými v príbalovom letáku produktu. Po čistení opláchnite šperky pod tečúcou vodou a následne ich usušte. Nechajte ich tiež chvíľu na vzduchu, to pomôže eliminovať zvyškovú vlhkosť. Potom budú šperky opäť pripravené na nosenie.

Dodržiavaním týchto základných pravidiel zaistíte vašim šperkom dlhšiu životnosť a lesklý vzhľad. Milovníci vintage/antikových šperkov tieto pravidlá dodržiavať nemusia: naopak neustále nosenie vám pomôže dosiahnuť tento efekt a váš šperk získa vysnívaný nostalgický šarm.

Doprava
ZEMĚTERMÍNY DORUČENÍ
ČESKÁ REPUBLIKA1-2 pracovních dnů
SLOVENSKO1-2 pracovních dnů
Všechna Evropa2-5 pracovních dnů; Express 1-2 pracovních dnů
Ostatní svět2-5 pracovních dnů
O nás

Veríme v krásu detailov, kvalitnú kožu, nadčasový dizajn a precízne spracovanie. Spojením týchto prvkov vytvárame nielen produkty, ale aj pocity, ktoré si budete roky hýčkať.

Loro Oro je česká značka zameraná na výrobu kožených kabeliek a doplnkov. Vznikla v roku 2017 a za ňou stojí kreatívne duo Pavel Vojtík a Alina Janovskaja. Pavel pracuje s kožou od roku 2009 a vďaka jeho veľkým skúsenostiam môžu byť produkty Loro Oro na tak vysokej úrovni. Alina objavila svoju vášeň pre dizajn až po štúdiách diplomacie a medzinárodných vzťahov. Pracovala ako interiérová dizajnérka, no stihla ešte študovať módní dizajn a marketing v Miláne. Pavla a Alinu spája láska k nadčasovým strihom, kvalitnej koži a precíznej remeselnej výrobe – presne tieto hodnoty sa odrážajú v ich práci a v každom kúsku Loro Oro.


Funkčnosť

Veríme v krásu detailov, kvalitnú kožu, nadčasový dizajn a precízne spracovanie.

Umenie remesla

Kľúčovým prvkom, ktorý odlišuje naše produkty od ostatných, bol vždy dôraz na remeselnú výrobu a jej kvalitu.

Zrušenie sezónnosti

Splývame s prírodou a všetkými jejími prvkami. náš rešpekt k prírode je zhmotnený všestrannými výrobkami, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

Naše filozofie

Príprava každého produktu znamená zabezpečenie certifikátov kvality, podporu etického výrobného procesu a lokálneho podnikania. Nechceme sa unášať vlnou krátkodobých trendov, sústreďujeme sa na nadčasovosť a budovanie dlhodobých vzťahov. S našimi dodávateľmi aj zákazníkmi. A veríme, že tieto hodnoty by mali byť normou.

Zákazníci ďalej kupujú

PERSONALIZÁCIA

Personalizácia je skvelý spôsob, ako doplnku klasiky dodávať jedinečnosť a osobný dotyk. V Loro Oro sa sústredíme na túto exkluzívnu službu a ponúkame gravírovanie rôznych symbolov.

Zlatý dotyk dodáva vašemu daru nielen na kráse, ale aj na význame! Pomôžeme vám vytvoriť dokonalý kúsok, s ktorým budete vďaka personalizácii navždy spojení.